Pakalpojumi

Informācijas apmaiņa un rūpes par klientu

Konsultējam

Sniedzam informatīvu atbalstu konsultāciju veidā: darba plānošana, dabīgās zobu krāsas noteikšana, konsultācija pa e-pastu, vai citiem saziņas līdzekļiem, nosūtot fotogrāfiju.

Izgatavojam

Izgatavojam CAD/CAM (cirkonija oksīds, hibrīdkeramika, litija disilikāta stikla keramika un plastmasa PMMA), presēto keramiku (e.max Press, Ivoclar), metālkeramiku, kompozītu, plastmasu, lokveida protēzes, kombinētus darbus, visa veida kapes un šinas. Izgatavojam darbus arī klientiem, kuri strādā saskaņā ar Bioloģiskās Protezēšanas, Digitālas Smaida Dizaina sistēmām.

Pilnveidojamies

Rīkojam Dental Club vakarus - tā ir lieliska iespēja labi pavadīt laiku kolēģu sabiedrībā un vienlaicīgi uzzināt kaut ko jaunu zobu protezēšanas  jomā. Kopā ar sadarbības partneriem organizējam apmācības mūsu laboratorijas telpās.

Par mums

Par Baltic Dental Group

 • Baltic Dental Group

  Vēsture

  Latvijas uzņēmums Baltic Dental Group SIA ir  lielākās vācu zobu tehnisko laboratoriju apvienības "Flemming Dental Service & Co" biedrs, kura apvieno vairāk nekā 40 uzņēmumus Eiropā.

  Mēs atrodamies Rīgā, Ganību dambī 24a-52. Uzņēmums apvieno 23 labākos darbiniekus. Lielākā daļa no kolektīva strādā uzņēmumā no tā dibināšanas brīža - 1997.gada. Šie cilvēki pilnveidoja savas profesionālās prasmes pēc speciālas PTC Trainingsystem (ASV) zobu tehniķu izglītības sistēmas. Kopš 2014. gada Baltic Dental Group ir vienīgā VITA sertificētā laboratorija Baltijas valstīs.

 • Mēs piedāvājam

  saviem klientiem plašo inovatīvo produktu un tehnisko risinājumu spektru no augstākas klases Eiropā un CE sertificētiem materiāliem: VITA Zahnfabrik, Ivoclar Vivadent, DENTSPLY SIRONA, GC, BEGO, Zeiser, SCHEU-Dental, Degos, Girrbach, Katana, Argen, Bredent.

   

 • Garantija

  Baltic Dental Group laboratorijā izgatavoto darbu garantijas laiks  - 3 gadi.

  Garantija darbojas mūsu izgatavotajiem darbiem gadījumos, kad defektu izraisījusi laboratorijā pieļautā kļūda. Ārstam laboratorijā izgatavotā restaurācija vai protēze jāievieto pacienta mutē uzreiz pēc darba pabeigšanas. Garantija sākas no rēķina izrakstīšanas datuma un to apliecina  Dentālas Estētikas Garantijas Pase.

 • Esi
  Mūsu Kients!

Komanda

Mūsu Galvenā Vērtība

Mūsu tehniskie konsultanti runā latviešu, krievu, angļu un vācu valodās.

Mēs sekojam mūsu darbinieku profesionālajai attīstībai un zināšanu aktualizācijai.

 

 

Jaunumi

Jaunumi Baltic Dental Group

Presēta kapīte metāla saknes inlejam

estētika, funkcionalitāte un ilgtermiņa stabilitāt

Daudzslāņu cirkonijs

Katana™ multi-layered

Jaunums

inLab MC X5

Izmaiņas

Diagnostisko vaskojumu aprēķinā

Hibrīdkeramika

GC Cerasmart

Contact Us